Rajd z Termami Mszczonów "W Pogoni za Szarlotką"

W niedzielę, 24 września 2017r., odbyła się kolejna edycja Rajdu Rowerowego „W pogoni za szarlotką” zorganizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie w ramach produktu turystycznego „Weekend z Termami Mszczonów”.

Na starcie stawiło się 119 miłośników „dwóch kółek”. Uczestnicy indywidualni, grupy znajomych a także rodziny z dziećmi, podzieleni zostali na
kilkanaście patroli, które w odstępach pięciominutowych, począwszy od godziny 9-tej, wyruszały na około 45-kilometrowy szlak.

Tym razem organizatorzy przygotowali wymagającą trasę, na której zadaniem patroli było odnalezienie 6 punktów kontrolnych, potwierdzenie swojej obecności w danych punktach, jak również rozwiązanie w międzyczasie ciekawych zagadek. Trasa rajdu wiodła m. in. przez Grzegorzewice, Skuły, Żelechów czy Żabią Wolę.

Na mecie zlokalizowanej przy Stawach Św. Anny na wszystkich rowerzystów czekał poczęstunek. Spośród osób, które odwiedziły wszystkie punkty rozlosowano nagrody. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy na najbliższą, wiosenną edycję naszego rajdu.