lodowisko Mszczonów

KONIEC SEZONU NA LODOWISKU!
Informujemy, że lodowisko będzie czynne do 04.03.2017 do godz. 20.00. W dniu 5 marca od godz. 10.00 zapraszamy do kibicowania podczas VI Amatorskich Mistrzostw w Hokeju na Lodzie o Puchar Dyrektora OSiR Mszczonów.
 

Zadaszone sztuczne lodowisko o wymiarach 30mx20m jest uzupełnieniem oferty zimowej Kompleksu Basenów Termalnych. Lodowisko czynne jest w sezonie zimowym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 – 13:00 oraz 14:00 – 20:00.


W godz.13.00-14.00 lodowisko jest wyłączone w celu konserwacji płyty lodowiska.

W pawilonie lodowiska dostępna jest wypożyczalnia kasków i łyżew.

 

Najmłodzym użytkownikom lodowiska, stawiajacym pierwsze kroki na łyżwach udostępniamy bezpłatnie chodziki do nauki jazdy.

 


 

Jazda na łyżwach wpływa nie tylko na poprawę naszego nastroju ale również znakomicie pomaga utrzymać dobrą kondycję oraz sylwetkę. W sposób harmonijny rozwija wszystkie grupy mięśniowe. Sport ten angażuje do pracy więcej mięśni niż bieganie, czy jazda na rowerze, a oprócz tego trenuje zręczność i zmysł równowagi, przez co korzystnie wpływa na poprawę kondycji ruchowej. Jazda na łyżwach dodaje gracji i pomaga zachować prostą sylwetkę. Dodać należy, że łyżwiarstwo jest również świetnym sposobem na dotlenienie organizmu. Zatem lodowisko to idealna odpowiedź dla wszystkich, którzy ze względu na warunki pogodowe w okresie jesienno-zimowym nie mogą pozwolić sobie na uprawianie ulubionych dyscyplin tj.: bieganie, granie w piłkę czy jazda na rowerze. 


W okresie letnim płyta lodowiska wykorzystywana jest do uprawiania sportów letnich.