Karty rabatowe
AKCEPTUJEMY KARTY:
 

 

 

 

Benefit Systems Sp. z o.o.       

ul. Fredry 6     

00-097 Warszawa            

www.benefitsysytems.pl

info@benefitsystems.pl    

Obowiązujące zniżki:

- w okresie maj - wrzesień - jednorazowe 90 minutowe wejściówki uprawniające do bezpłatnego korzystania z usług świadczonych przez Kompleks Basenów Termalnych (bez sauny)

-w okresie październik - kwiecień - jednorazowe 60 minutowe wejściówki uprawniające do bezpłatnego korzystania z usług świadczonych przez Kompleks Basenów Termalnych (bez sauny),

- jednorazowe 120 minutowe wejściówki uprawniające do bezpłatnego korzystania z Lodowiska (bez wypożyczenia łyżew i kasków).

Użytkownik Dziecko uprawniony jest do korzystania wyłącznie z usług basenowych.

Za przekroczony czas przebywania w obiekcie, użytkownik zobowiązany jest do samodzielnego (gotówkowego) uregulowania należności w kasie obiektu, zgodnie z obowiązującym cennikiem. W celu poprawnego naliczenia ewentualnej dopłaty, przed zakupem usługi należy poinformować kasjera o przysługujących zniżkach.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VanityStyle Sp. z o.o.

ul. Jasna 24

00-054 Warszawa

www.fitprofit.pl

biuro@fitprofit.pl

Obowiązujące zniżki:

- jednorazowe 60 - minutowe wejściówki uprawniające do bezpłatnego korzystania z usług świadczonych przez Kompleks Basenów Termalnych (bez sauny) 

- jednorazowe 120 - minutowe wejściówki uprawniające do bezpłatnego korzystaia z usług Lodowiska (bez wypożyczenia łyżew i kasków).

Za przekroczony czas przebywania w obiekcie, użytkownik zobowiązany jest do samodzielnego (gotówkowego) uregulowania należności w kasie obiektu, zgodnie z obowiązującym cennikiem.  W celu poprawnego naliczenia ewentualnej dopłaty, przed zakupem usługi należy poinformować kasjera o przysługujących zniżkach.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------