Karta podarunkowa - doskonały pomysł na prezent

KARTA PODARUNKOWA

Chcesz sprawić bliskim trafiony prezent, ale nie jesteś pewien, co kupić? Nie musisz dłużej się o to martwić. Rozwiązaniem jest karta podarunkowa Term MszczonówI! Można zapłacić nią za dowolne usługi basenowe (z wyłączeniem sauny i groty solnej) świadczone przez Kompleks Basenów Termalnych w Mszczonowie, na kwotę nieprzekraczającą salda karty.

 

Czym jest karta podarunkowa?

Karta podarunkowa zastępuje pieniądze i jest elektronicznym bonem towarowym (lecz nie jest kartą płatniczą). Kartę można nabyć i zrealizować wyłącznie w Kompleksie Basenów Termalnych w Mszczonowie. Z karty nie można wypłacić gotówki.

 

Jakie są dostępne nominały kart podarunkowych?

Podczas zakupu karty podarunkowej Klient może zdecydować o jej nominale: 50 PLN, 100 PLN, 150 PLN lub 200 PLN. Po wykorzystaniu środków zgromadzonych na karcie karty nie można doładować ponownie.

 

Jak mogę nabyć kartę podarunkową?

Kartę podarunkową można zakupić realizując płatność gotówkowo lub przelewem – jeśli karta nie może zostać odebrana Kompleksie Basenów Termalnych.

W przypadku płatności przelewem należy wypełnić formularz zamówienia kart podarunkowych i wypełniony przesłać faxem pod numer (0-46) 857 87 81 lub e-mail: info@weekendztermami.eu. Po przyjęciu przez nas zgłoszenia, otrzymujecie Państwo potwierdzenie przyjęcia zamówienia karty podarunkowej w formie pisemnej: faxem bądź e-mail - dlatego bardzo istotne jest podanie w formularzu kontaktowego numeru telefonu, adresu e-mail. Karta podarunkowa zostanie do Państwa przesłana na wskazany w formularzu zamówienia adres po zaksięgowaniu na naszym koncie kwoty wskazanej w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia, obejmującej nominał doładowania oraz koszty przesyłki poleconej priorytetowej za potwierdzeniem odbioru (wg cennika Poczty Polskiej 9,40 PLN brutto). Pobierz: formularz zamówienia kart podarunkowych.

 

 Jak działa karta podarunkowa?

Karta ważna jest przez dwanaście miesięcy od daty zakupu lub do momentu wyczerpania znajdujących się na niej środków. Saldo karty lub datę jej ważności można sprawdzić w kasie Kompleksu Basenów Termalnych. Karta podarunkowa zastępuje pieniądze. Podarunkową kartą można dokonywać zakupów wielokrotnie, aż do wykorzystania całego limitu przypisanego do karty. Karta nie podlega wymianie na gotówkę. Jeżeli wartość Twojego zakupu jest większa niż saldo na karcie, możesz dopłacić resztę gotówką.

 

Dlaczego warto kupić kartę podarunkową?

Podarunkowa karta to doskonały pomysł na prezent lub upominek na każdą okazję. Karta podarunkowa to także wygodna forma motywowania lub premiowania pozapłacowego dla pracowników przez pracodawców.

 

Przed zakupem karty podarunkowej zapoznaj się z REGULAMINEM KART PODARUNKOWYCH.