I Pieszy Rajd Nocny na Orientację "Świetlik"

Podejmij wyzwanie i weź udział w pierwszej edycji Nocnego Rajdu Pieszego na orientację „Świetlik”.

 „Świetlik” to impreza turystyczna przeznaczona dla tych, którym nie straszne jest wędrowanie nocą po leśnych ostępach. Zadaniem uczestników będzie odnalezienie 3 punktów kontrolnych wyłącznie przy pomocy lokalizatorów GPS.

Startujemy w SOBOTĘ 29 września 2018r. o godz. 21:00 z Kompleksu Basenów Termalnych.

Jeśli czujesz się na siłach wypełnij kartę zgłoszenia i prześlij na adres info@weekendztermami.eu lub dostarcz osobiście do Punktu Informacji Turystycznej w Kompleksie Basenów Termalnych do dnia 24.09.2018r. (poniedziałek) do godz. 16.00. Po tym terminie lista uczestników zostanie zamknięta (brak możliwości zapisów w dniu imprezy). Zastrzegamy także prawo do skrócenia terminu przyjmowania zgłoszeń w przypadku osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników – 100 osób.
Uczestnicy proszeni są również, w miarę możliwości, o przesyłanie formularzy z deklaracją przynależności do danego 10-osobowego patrolu. Uczestnicy, którzy nie zadeklarują przynależności do żadnego patrolu będą losowo dopisywani do grup stworzonych przez organizatora.

Uczestników obowiązuje posiadanie odpowiedniego ubioru (kurtka przeciwdeszczowa, odpowiednie buty), latarek i ekwipunku.

Pobierz: regulamin rajdu oraz kartę zgłoszenia.